Co czeka nas w trzeciej części „Psów” i gdzie znaleźć „Psy 3”?

Wielu ludzi w naszym kraju wychowywało się na kultowej serii „Psy”. Wszyscy znamy i używamy zwrotów „Bo to zła kobieta była” czy też „Porządek tu robię”, które właśnie z tych filmów się wywodzą. Czy nie będziemy zawiedzeni kontynuacją serii w filmie „Psy 3”?

Podzielone opinie, co sądzą Polacy o filmie „Psy 3”?

Nowy film Władysława Pasikowskiego opowiada dalszą historię Franza Maurera, który po wielu latach wychodzi z więzienia i musi przyzwyczaić się do nowych realiów Polski, w którą wkracza. Doświadczamy tego, co czeka go po odsiadce w nowym dla niego świecie. Zasady i lojalność, do których był przyzwyczajony za czasów swojej młodości przestały obowiązywać. Główny bohater poznaje „Nowego” i to spotkanie zmieni wszystko. Film jest pełen zwrotów akcji, gangsterki i przemocy, którą dobrze pamiętamy z dwóch pierwszych części. „Psy 3” przepełnione są akcją, wyścigami i pościgami. Kultowe poczucie humoru i sarkastyczność zostały zachowane, a gra aktorska jest na najwyższym poziomie. Muzyka, która idealnie dopasowuje się do całej serii, również otrzymuje dużo pochwał w recenzjach internetowych. Na tym kończą się pozytywy w oczach wielu. Miłośnicy całej serii, na której się wychowywali mają podzielone zdania co do całego scenariusza i postaci Franza Maurera, który nie robi już tak wielkiego wrażenia jak przed laty. Chociaż twórcy „Psy 3” starają się utożsamić fabułę filmu z czasami dzisiejszymi i odnoszą się do problemów społeczno-politycznych polski XXI wieku, dla wielu widzów nie jest to wystarczające. Wielcy fani serii, w większości woleliby, aby „Psy” skończyły się na dwóch Pierwszych filmach. Jednak nie patrząc na to czy „Psy 3” dorównują klasykom, jako pojedynczy film trzyma poziom. Efekty specjalne, muzyka i gra aktorska to te aspekty, które powinny skusić miłośników kina sensacji.

„Psy 3” już dostępne online. Gdzie znaleźć „Psy 3”

Wyższości Internetu nad telewizją nie trzeba nikomu tłumaczyć. Zalety aż same pchają się na przód. Możliwość wyboru godzin i tego co chcemy, danego dnia, oglądać, to aspekty, z którymi tradycyjna telewizja nie może konkurować. Legalna telewizja internetowa oferuje użytkownikom dostęp do tysiąca pozycji filmowych z całego globu. Często mamy wybór przy zagranicznych propozycjach, jaką wersję filmu chcemy oglądać. Lektor, dubbing czy dla miłośników oryginalnych dźwięków, napisy. Gdzie znaleźć „Psy 3” online? Właśnie w internecie. Większość platform z legalną telewizją internetową daję dostęp widzom do tego filmu. Możemy oglądać go przez nielimitowaną ilość czasu, dzięki czemu, będziemy mieli możliwość odświeżenia całej historii Franza Maurera, w dogodnym dla nas momencie. Nie musimy martwić się niedogodnymi przerwami, czy też nieodpowiednimi godzinami seansów. Dzięki legalnej telewizji internetowej możemy oglądać film „Psy 3 online”, o wybranych przez nas godzinach, które nie kolidują nam z naszym grafikiem dnia. Cieszenie się ulubionymi filmami i serialami z rodziną czy przyjaciółmi nigdy nie było prostsze. Wystarczy parę minut, by móc w pełni doświadczać przyjemności, jaką jest spędzanie czasu na oglądaniu. Telewizja internetowa to najszybszy i najprostszy sposób, aby zobaczyć, jak kończy się jedna z najbardziej kultowych serii polskiego kina i nie tylko. Możemy przeżywać całą akcję dziejącą się na ekranie z zacisza własnego mieszkania.