Listy do M. 4 dostępne online

„Listy do M. 4” to najnowszy film z niezwykle lubianej przez widzów serii. Inspirowana angielskim filmem „To właśnie miłość” ta komedia romantyczna przedstawia nam losy bardzo różnych bohaterów, które splatają się w okresie Bożego Narodzenia. Ich problemy i dylematy wywołują u oglądających zarówno gromki śmiech, jak i łzy wzruszenia. Tym bardziej, że wiele z nich odzwierciedlają nasze własne, codzienne bolączki, z którymi każdemu przychodzi się mierzyć. Reżyser Patrick Yoka stworzył naprawdę świetny obraz, który ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Warto więc skorzystać z telewizji internetowej, by oddać się tej rozrywce.

„Listy do M. 4” – wyczekiwana premiera

Premiera filmu „Listy do M. 4” została zaplanowana na jesień 2020 roku. Jak jednak wiemy ten pandemiczny rok przyniósł nam wiele nieprzyjemnych zaskoczeń. Zmagając się z najróżniejszymi obostrzeniami musieliśmy się pogodzić między innymi z zamknięciem kin, przez co premiera kolejnej odsłony tej popularnej serii musiała zaczekać. Ostatecznie twórcy obrazu zdecydowali się na streaming internetowy, dzięki czemu od lutego 2021 roku widzowie mogą oglądać film bezpiecznie we własnych domach. Wystarczy skorzystać z telewizji internetowej, by poznać losy bohaterów filmu „Listy do M. 4”.

Jedną z najważniejszych informacji dla wiernych fanów serii jest to, iż wiele ze znanych im doskonale postaci powraca. Jest to między innymi nasza ulubiona para, czyli Karina i Szczepan, ale także Gibon i Karolina, czy Wojciech i Agata. Nie mogło też zabraknąć oczywiście Melchiora, nazywanego najczęściej po prostu Mel. Rozwinięta została również postać redaktor Rudolf, co wielu widzów przyjęło z ogromnym zadowoleniem. W serii „Listy do M.” zawsze możemy jednak liczyć na zupełnie nowych bohaterów, którzy często wywołują niemałe zamieszanie. Tym razem jest to między innymi były mąż Agaty Arek oraz nowa szefowa Mela, czyli Dagmara. Uczucie pomiędzy Gibonem i Karoliną zostanie natomiast wystawione na próbę za sprawą nowej koleżanki o imieniu Monika.

„Listy do M. 4” – oglądaj legalnie online

Patrick Yoka sprawdził się doskonale jako reżyser kolejnej części kultowej już serii. Widzom z pewnością spodoba się fakt, iż przedstawił on losy głównych bohaterów w sposób podobny do pierwszej części serii. Obraz więc jest naprawdę zabawny, ale jednocześnie jest bodźcem do przemyślenia naszego własnego życia. Wiele z sytuacji przedstawionych w obrazie jest odzwierciedleniem naszej polskiej, nie zawsze idealnej rzeczywistości i problemów, z którymi musimy się zmagać.

Obsada filmu „Listy do M 4” to jego kolejny atut. Na ekranie możemy ponownie oglądać m.in. Piotra Adamczyka, Agnieszkę Dygant, Magdalenę Różczkę, Borysa Szyca, Tomasza Karolaka, Izę Kunę, Danutę Stenkę i Wojciecha Malajkata. W nowych bohaterów wcielili się natomiast na przykład Cezary Pazura, Eryk Lubos, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior oraz Rafał Zawierucha. Warto sprawdzić, jak wpasowali się w uwielbianą przez Polaków serię oglądając najnowszą jej część legalnie w telewizji internetowej.