„Włoskie wakacje” – brytyjsko-włoski film już w TV online!

„Włoskie wakacje” to brytyjsko-włoski film, który miał swoją premierę 9 lipca 2020 roku, a więc właśnie w wakacje. Jest to produkcja, która z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu! To opowieść ciepła, rodzinna, poprawiająca humor. Zdecydowanie warta obejrzenia i to nie tylko w okresie wakacyjnym. Film można już oglądać w legalnej telewizji internetowej!

tablet photo

Informacje o filmie „Włoskie wakacje”

Reżyserem „Włoskich wakacji” jest brytyjski aktor, James D’Arcy, który zagrał między innymi w „Atlasie chmur”, „Dunkierce” czy „W.E. Królewski romans

„. Mężczyzna odpowiada również za scenariusz do filmu, opowiadający przede wszystkim o trudnych relacjach ojca i dorosłego syna, Roberta i Jacka, w których role wcielili się brawurowo Liam Neeson i Micheál Richardson (co ciekawe, aktor naprawdę jest synem Liama Neesona). Fabuła kręci się wokół ich wspólnego wyjazdu do Toskanii we Włoszech, by sprzedać rodzinny dom – od dawna już nieużywany. Na miejscu okazuje się jednak, że wymaga on gruntownego remontu i niestety sprzedaż nie będzie tak szybka jak myśleli. Będą musieli więc spędzić ze sobą o wiele więcej czasu, powoli odkrywając jak naprawić swoje relacje i jak odmienić na lepsze swoje życia. Piękne krajobrazy dodają temu filmowi uroku. Widzowie mogą poczuć się jakby naprawdę byli w Toskanii, jedli tamtejsze przysmaki i słuchali tamtejszej muzyki. Co za tym idzie, nabiera się wyjątkowej ochoty na odwiedzenie tej części Włoch w rzeczywistości.

„Włoskie wakacje” w telewizji internetowej

Telewizja internetowa to nowoczesny wynalazek, który pozwala oglądać ulubione programy w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu, gdzie tylko można uzyskać połączenie z internetem. Jest to niezwykle wygodne i wiele osób z chęcią z tego korzysta. Filmy można oglądać wspólnie, robiąc sobie wieczór filmowy, albo w pojedynkę, kiedy akurat ma się trochę wolnego czasu i ochotę na zobaczenie czego nowego. Zainteresowani mogą już oglądać „Włoskie wakacje” w legalnej telewizji internetowej. Film jest dostępny dla wszystkich chętnych, dlatego warto skorzystać z okazji. TV online posiada w swojej bibliotece mnóstwo wspaniałych filmów i seriali. Z emisji „Włoskich wakacji” z pewnością najbardziej będą zadowoleni fani filmów obyczajowych i osoby kochające podróże. Jeśli nie ma akurat możliwości by wyjechać do Toskanii, można się do niej przenieść przynajmniej w wyobraźni, oglądając ten fantastyczny komediodramat. To dobre kino, które pozwala w nieco inny sposób spojrzeć na swoje życie i uwierzyć, że jeszcze wszystko przed nami!