Kanały serwisu w PolsatboxGo

Nowy serwis Polsatu rzuca wyzwanie jednakowo Netflixowi, jak i innym podobnym aplikacjom, które ze względu na masowe przenoszenie się widzów na urządzenia mobilne, cieszą się coraz większą popularnością.

Co zobaczymy w PolsatBoxGo?

Oferta PolsatBoxGo rzeczywiście robi wrażenie. Cieszyć się mogą zwłaszcza kibice piłki nożnej i wielbiciele sportu. W pakietach dostępne są tu kanały Polsat Sport Premium i wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz mecze mistrzostw świata w siatkówce jednakowo mężczyzn, jak i kobiet. Do dyspozycji widzów są też CANAL+ SPORT3 i 4 z rozgrywkami polskiej PKO BP Ekstraklasy oraz Eleven Sports, które transmitują ligę włoską, francuską i hiszpańską. Widzowie obejrzą także wyścigi formuły 1 i kanały Eurosport, Extreme Sports Channel, Fight Box, Golf Channel, Fast & Fun Box, Game Toon.

Wielbiciele filmów mają dostęp do gigantycznej biblioteki VOD, wszystkich kanałów Polsatu, a także telewizji polskiej czy takich jak AXN, CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel. Wykupując odpowiedni pakiet, zyskujemy także możliwość oglądania wybranych kanałów z grupy HBO.

Czym jest PolsatBoxGo?

PolsatBoxGo to odpowiedz Polsatu na narastający trend przechodzenia widzów tradycyjnej telewizji do sieci. Ze względu na rosnącą popularność i dostęp do Internetu, coraz większa liczba użytkowników decyduje się na oglądanie telewizji przez Internet i rezygnuje z abonamentu w tradycyjnych sieciach kablowych. Oznacza to przede wszystkim wygodę, jak i większy komfort doboru programów pod kątem swoich własnych, rzeczywistych potrzeb, a nie widzimisie operatora. Tym tropem podążą PolsatBoxGo. Widz ma do dyspozycji kilka pakietów, które może wykupić na miesiąc i przedłużać tę umowę wykonując odpowiedni przelew. Jeśli przelew nie zostanie wykonany – de facto wymówi umowę z Polsatem, którą jednak w każdej chwili może wznowić. To niezwykle wygodne, bo oznacza, że w praktyce oglądasz telewizje tylko wtedy kiedy naprawdę chcesz, a możesz z niej zrezygnować na przykład podczas dwumiesięcznego urlopu.

Aby oglądać programy i filmy w serwisie Polsatu, wystarczy stabilny dostęp do Internetu i telewizor Smart lub jedno z urządzeń mobilnych takich tablet, telefon czy laptop. Po zainstalowaniu aplikacji, którą możemy znaleźć na przykład w sklepie Google Play, możemy cieszyć się dostępem do setek filmów, seriali, transmisji sportowych i programów telewizyjnych. Wszystko to w najlepszej jakości – 4K. Widzowie mogą też korzystać z ogromnych bibliotek filmowych i serialowych różnych nadawców, takich jak HBO czy Polsat lub Telewizja Polska.